Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení Suzuki
Suzuki a jeho historie

Japonská automobilka byla založena v roce 1909 a její celý název zněl Suzuki Loom Works. Kromě vozidel se zabývá také výrobou motocyklů a lodních motorů. S výrobou motocyklů v podstatě začínala a tak není divu, že jako první uvedla v roce 1952 na trh motocykl Suzuki Power Free. První automobil byl vyroben a uveden na trh o tři roky později.


Spočítat povinné ručení

V 70. letech Suzuki expandovala také do zahraničí. V roce 1981 byla navázaná úzká spolupráce s General Motors a Isuzu. Další továrny staví Suzuki také v Kanadě, Indonésii, Indii, Pákistánu, Maďarsku, Egyptě a Číně.

V současné době je Suzuki 9. největším výrobcem automobilů na světě a v Japonsku je jedničkou. Dokonce produkuje větší počet než Mazda, Subaru a BMW dohromady.


Jak vybrat povinné ručení pro Suzuki

Jste-li vlastníkem vozidla Suzuki, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Suzuki.


Modely vozidel Suzuki

Suzuki Alto
Suzuki Baleno
Suzuki Carry
Suzuki Ignis
Suzuki Jimmy
Suzuki Kizaschi
Suzuki Liana
Suzuki Splash
Suzuki Supper Carry
Suzuki Swift
Suzuki Vitara
Suzuki Wagon R
Suzuki SX4


Spočítat povinné ručení


Mobilní web / Klasický web