Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení Mitsubischi
Mitsubischi a jeho historie

V roce 1870 založil Japonec Jataró Iwasaki loďařskou společnost, kterou postupně rozšiřoval o další aktivity. Dnes tento největší japonský konglomerát spojuje 29 velkých společnosti. Na počátku 20. století se společnost Mitsubischi začíná zabývat také výrobou automobilů.


Spočítat povinné ručení

První vozidlo Mitsubischi Model A uvedli na trh v roce 1917. Výroba nebyla zpočátku úspěšná, protože ti, kteří si mohli dovolit koupit automobil, dávali přednosti známým značkám ze zahraničí. Prvním úspěšným automobilem byl až Mitsubischi PX-33 určený k armádním účelům během druhé světové války. Po válce se Mitsubischi specializovalo především na užitkové automobily, které měli sloužit hlavně obnově infrastruktury a průmyslu. Teprve v 60. letech se Mitsubischi vrací k výrobě osobních automobilů. Na rozdíl od jiných automobilek Mitsubischi produkuje automobily především pro vlastní trh.


Jak vybrat povinné ručení pro Mitsubischi

Jste-li vlastníkem vozidla Mitsubischi, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Mitsubischi.


Modely vozidel Mitsubischi

Mitsubischi 3000 GT
Mitsubischi ASX
Mitsubischi Carisma
Mitsubischi Colt
Mitsubischi Eclipse
Mitsubischi Galant
Mitsubischi Grandis
Mitsubischi L200
Mitsubischi Lancer
Mitsubischi Outlander
Mitsubischi Pajero
Mitsubischi Sigma
Mitsubischi Space


Spočítat povinné ručení


Mobilní web / Klasický web