Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Novém Jičíně

Okresní město Nový Jičín leží v Moravskoslezském kraji přibližně 34 km na jihozápad od Ostravy. První písemné zmínky pochází z počátku 14. století. Nový Jičín je známý především díky náměstí, které má pravidelný čtvercový tvar se zachovalým podloubím po celém jeho obvodu. Je logické, že se jedná o vyhlášenou městskou památkovou rezervaci. V roce 2001 byl Nový Jičín dokonce vyhlášený Historickým městem roku.


Spočítat povinné ručení


Srovnání povinného ručení v Novém Jičíně

V Novém Jičíně není problém narazit na kamennou pobočku téměř každé české pojišťovny. Najdeme zde zastoupení více či méně známých pojišťoven (např. Česká pojišťovna, Allianz pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB či Kooperativa). Povinné ručení si tak můžete sjednat osobně, přes pojišťovací makléře a jiné zprostředkovatele nebo si pojištění můžete sjednat přes internet.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Novém Jičíně

Je to internet, který v současné době hýbe pojištěním. Už nemusíte chodit po pojišťovnách, ale nabídky dokonce všech pojišťoven si můžete během pár minut porovnat online. Pokud trpíte nedostatkem času, je pro Vás tento způsob ideální. Z výsledného porovnání si mnohem snáz vyberete nabídku na nejlevnější povinné ručení.


Spočítat povinné ručeníSdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web