Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Náchodě

V severovýchodních Čechách se nachází město Náchod, které vzniklo v polovině 13. století, kdy tu byl postaven hrad. Náchodské historické jádro patří mezí městské památkové zóny. Původně se jednalo i o lázeňské městečko, ale v současné době jsou lázně uzavřené. Kromě historický památek se zde nachází také velmi pěkné místa na procházku i na kolo (údolí řeky Metuje, naučná stezka, vodní nádrž Rozkoš a další).


Srovnání povinného ručení v Náchodě

Náchod není žádné malé město a tak si zde můžete bez problému uzavřít pojištění na pobočkách všech českých pojišťoven (např. AXA pojišťovna, ING Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, ČSOB, a další). Pokud však nemáte času nazbyt, bude pro Vás lepší využít služeb pojišťovacího makléře nebo si vybrat povinné ručení přes internet.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Náchodě

Právě pojištění přes internet dnes využívá stále více lidí. Jedná se o jednoduchý a časově nenáročný způsob, jak si uzavřít nejlevnější povinné ručení. Jedná se o tzv. srovnávače cen povinného ručení. Během chvilky si porovnáte všechny nabídky a tu nejlevnější si můžete ihned objednat.


Spočítat povinné ručeníSdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web