Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Kutné hoře

Kutná hora je známým okresním městem ve Středočeském kraji a to zejména díky tomu, že se jedná o významnou městkou památkovou rezervaci, která je dokonce zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Písemné prameny se o Kutné hoře zmiňují již v 10. století, protože se zde již razilo stříbro. Právě díky historické těžbě se Kutná hora proslavila. Populárním místem je také místní pivovar.


Spočítat povinné ručení


Srovnání povinného ručení v Kutné hoře

Pojistit si své vozidlo můžete osobně na pobočkách českých pojišťoven, které zde mají své zástupce (Allianz pojišťovna, ČP, ČPP, ČSOB, Generali pojišťovna, Kooperativa a další). Pokud však nemáte oblíbenou pojišťovna, měli byste nejprve porovnat jejich nabídky. S tím Vám pomůže pojišťovací specialista nebo internetový srovnávač cen.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Kutné hoře

S možností srovnání cen povinného ručení na internetu je mnohem snazší najít nejlevnější nabídku. Povinné ručení si navíc můžete objednat online, takže kompletní pojištění vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova.


Spočítat povinné ručeníSdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web