Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení ve Frýdku-Místku

Statutární město Frýdek-Místek leží v Moravskoslezském kraji podél řeky Ostravice jižním směrem od Ostravy a žije zde cca 60 tisíc obyvatel. Frýdek-Místek je považován za historickou hranici mezi Moravou a Slezskem. Nejstarší písemné zmínky o Frýdku-Místku pochází již ze 13. století. Nachází se zde oblíbené rekreační místo vodní nádrž Olešná s aquaparkem.

Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení ve Frýdku-Místku

Uzavření povinného ručení ve Frýdku-Místku je snadné. Většina českých pojišťoven má zde otevřené své pobočky (např. Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, ČPP, ČSOB, Kooperativa, Uniqa, atd.). Povinné ručení se tak zde můžete porovnat a uzavřít osobně zde, případně přímo u prodejců vozidel nebo na internetu.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení ve Frýdku-Místku

Nejlevnější povinné ručení však nenajdete na pobočkách pojišťoven, ale na internetu. Díky online srovnávačům povinného ručení, se během pár minut dozvíte, která z pojišťoven Vám poskytne nejlepší cenu. Povinné ručení si navíc můžete uzavřít ihned a s okamžitou platností.


Spočítat povinné ručení

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web