Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Domažlicích

Okresní město Domažlice se nachází v Plzeňském kraji, 53 km na jihozápad od Plzně, a je známé jako tradiční centrum Chodska. Právě zde se každoročně pořádají Chodské slavnosti. Nejstarší zmínky o Domažlicích pochází již z konce 10. století, kdy byla městu udělena městská práva. K cenným místu města patří zejména historické centrum, zámek, gotický kostel a klášter.

Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení v Domažlicích

V Domažlicích mají své pobočky téměř všechny významné české pojišťovny. Najdeme zde pobočky Allianz pojišťovny, ČP, ČPP, ČSOB, Kooperativy a dalších. Zde si můžete povinné ručení sjednat osobně. Pojištění vozidel také nabízí prodejci vozů. Není-li pro Vás osobní návštěva prioritní, můžete si povinné ručení uzavřít také online.


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Domažlicích

Stále oblíbenějším způsobem sjednání povinného ručení jsou online srovnávače. Zde si můžete nejen během pár minut srovnat ceny ode všech pojišťoven, ale zároveň si povinné ručení ihned uzavřít. A to s platností od následující dne nejpozději. Online srovnání je nezávazné a zdarma.


Spočítat povinné ručeníSdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web