Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Blansko

Blansko je okresní město nedaleko Brna. Rozléhá se na více než 50 Km2 a bydlí zde kolem 20 tisíc lidí. Město Blansko se nachází v údolí řeky Svitavy. První zmínka o Blansku, tehdy ještě jako osadě, je z roku 1136. V současnosti jsou jedním z největších turistických lákadel renesanční zámek s muzeem a kostel Sv. Martina. Vozem se dostanete do Blanska nejsnadněji po mezinárodní silnici E461, která spojuje Brno a Svitavy.


Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení v Blansku

Povinné ručení můžete Blansku objednat především přes zástupce velkých pojišťoven jako Allianz nebo Generali. Pojištění vozidel tam dále nabízí na svých pobočkách Česká podnikatelská pojišťovna a Hasičská vzájemná pojišťovna. Uzavřít povinné ručení je v Blansku také možné u prodejce vozidel nebo online na internetu.

Pokud doopravdy sháníte nejlevnější povinné ručení, porovnejte nabídku všech pojišťoven v České Republice. Srovnání pojišťoven provedete velmi jednoduše. Stačí zadat do online porovnání základní informace a podle nich Vám najdeme to nejlevnější povinné ručení. Pojištění vozidla máte také možnost přímo objednat. Stačí pouze zaslat kontaktní formulář.

Spočítat povinné ručení

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web