Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Berouně

První písemná zmínka o městě Beroun pochází z roku 1265, i když se dá předpokládat, že místo, bylo osídleno již dřív. Beroun je krajské město ve Středočeském kraji asi 30 kilometrů od Prahy. V současnosti má Beroun asi 19 tisíc obyvatel a rozkládá se na necelých 32 km2. Město Beroun je jako většina měst v Čechách plná historických budov, v Berouně patří mezi nejznámější opevnění Dvě brány a gotický kostel sv. Jakuba. Do Berouna nesnadněji dostanete po dálnici D5.


Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení v Berouně

Povinné ručení můžete v Berouně uzavřít na mnoha místech. Ve městě se nachází pobočky a obchodní zástupci velkých pojišťoven jako AXA, Allianz nebo Česká pojišťovna. Kromě těchto pojišťoven lze sjednat povinné ručení ve specializovaných prodejnách, u partnerů nebo online. Povinné ručení lze také objednat přes internet. Pojištěná vozidla lze registrovat na Městském úřadě v Berouně na odboru dopravy, na adrese:

pracoviště v budově Policie ČR

Tyršova ul. 1635

Beroun - Město

266 01

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Berouně

Pro výběr nejlevnějšího pojištění můžete obejít všechny pojišťovny a porovnat jejich nabídky, nebo využít služeb zprostředkovatele. Ten Vám najde nejlevnější nabídku a zpravidla také pomůže s vyřízením pojištění. Využijte proto zdarma služeb našeho online porovnání povinného ručení. Získáte tak možnost objednat pojištění, od těch největších pojišťoven na našem území.


Spočítat povinné ručení

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web