Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Povinné ručení v Benešově


Benešov je okresní město ve Středočeském kraji. Nachází se cca 40 kilometrů od Hlavního města Prahy. Počtem obyvatel se jedná spíše o menší město. Na necelých 50 km2 zde žije přes 16 tisíc obyvatel. První zmínka o Benešově je již z roku 1219. Ze stejného období pochází také zámek Konopiště, který je jedním z hlavních historických památek města. Do Benešova se můžete dostat vlakem nebo silnicí I. třídy, která jej spojuje s dálnicí D1.


Spočítat povinné ručení

Srovnání povinného ručení v Benešově

Povinné ručení můžete v Benešově vyřídit na kamenných pobočkách několika největších českých pojišťovacích společností. Sídlí zde například Allianz, AXA, ČSOB nebo Wüstenrot. Kromě možnosti uzavření povinného ručení na pobočkách máte možnost sjednat povinné ručení u prodejce vozidel nebo online na internetu. Pokud kupujete auto a máte již pojištění vyřízené, registr vozidla provedete na odboru dopravy Městského úřadu Benešov, na adrese:


Masarykovo nám. 100
Benešov
256 27


Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Benešově

Povinné ručení je produkt, který v dnešní době nejrychleji objednáte přes internet. Kromě kamenných poboček, které se v Benešově nachází, získáte také přehled o nabídce všech pojišťoven na našem trhu, které povinné ručení nabízí. Porovnat povinné ručení můžete na našem online porovnání. Srovnání pojišťoven je naprosto nezávazné a nic za něj neplatíte. Nabízíme Vám také možnost pojištění rovnou uzavřít.


Spočítat povinné ručení

Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web