Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Pozor na podvodné půjčky

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Pozor na podvodné půjčky

Půjčky patří mezi hlavní způsoby, jak rychle získat peníze. To však neplatí pouze pro ty, kteří si peníze chtějí půjčit, ale také pro ty, kteří je chtějí snadno a rychle vydělat. Půjčky jsou bohužel pro mnoho lidí a společností prostředkem, jak obrat o veškeré peníze ty, kteří se nachází ve finanční nouzi. Počty lidí, kteří o své peníze přišli vinou podvodných půjček, neustále narůstá. Jediným způsobem, jak se podvodníkům vyhnout, je vysoká opatrnost.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Jak se vyvarovat podvodným půjčkám

Existuje mnoho způsobů, jak se podvodníkům s půjčkami vyhnout. Lidé na ně však zapomínají ve chvílích, kdy peníze potřebují opravdu rychle. Tehdy zapomínají na opatrnost a berou téměř cokoliv, co se jim nabídne. To je však rychlá cesta do finanční pasti, ze které je dlouhá cesta ven. Mnohem lepší je být při hledání půjčky opatrný a vyhledávat pouze ověřené společnosti. Dále platí, že podmínky půjčky, by měly být jednoduché, srozumitelné a transparentní.


Lichvářské půjčky

Nový občanský zákoník se začal zabývat také lichvou a jejím trestáním. Od nového roku je tedy lichva trestným činem. Posouzení však závisí na soudech, které se již neřídit tabulkami, ale vlastními rozhodnutím. Vždy je však lepší vyhnout se lichvářům obloukem, než skončit byť oprávněně u soudu. Taková soudní jednání se mohou táhnout měsíce i roky.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web