Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčky pro podnikatele

Jste podnikatel a potřebujete si rychle půjčit peníze? Pak právě pro Vás jsou určené nebankovní půjčky pro podnikatele. Víme, že podnikatelé často mívají problémy se získáním vhodné půjčky, protože mívají nepravidelné příjmy nebo jejich daňové přiznaní nesplňuje podmínky v bankách. Nebankovní společnost však ke svým potenciálním klientům přistupují individuálně, a proto získat nebankovní půjčku má doslova každý.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Podnikatelská půjčka

Nebankovní společnosti nabízí půjčky určené přímo pro podnikatelé i půjčky, které mohou využít nejen podnikatelé. Zpravidla se jedná o půjčky, u který není nutné dokládat příjem. Pro podnikatele to znamená, že nemusí k žádosti o půjčce dokládat poslední daňové přiznání. Může tak bez obav zažádat o půjčku, kterou potřebuje jako investici do svého podnikání či k nákupu nutného vybavení.


Půjčky pro začínající podnikatele

Největší problém se získáním půjčky mívají především začínající podnikatelé. Ti nemají ještě žádné daňové potvrzení a tudíž nemohou nijak doložit svůj příjem, i kdyby sebevíc chtěli. Proto i oni mohou využít nebankovní půjčky pro podnikatele, které jejich situaci vyřeší rychle a bez problémů.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web