Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Novomanželská půjčka 2017

Novomanželská půjčka

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Půjčky pro novomanžele

Být novomanželi má své výhody také v oblasti půjček. Pro novomanžele nabízí řada bankovních i nebankovních úvěrových společností speciální zvýhodněné novomanželské půjčky 2017. Tyto půjčky jsou vždy neúčelové, a proto je novomanželé mohou využít na cokoliv. Mohou si tedy pořídit nebo zrekonstruovat bydlení, vybavit stávající byt, nakoupit spotřebiče i pořídit potřebné auto do domácnosti. Některé půjčky, hlavně ty dražší, však vyžadují ručitele, kterým může být pouze blízká osoba (rodiče, sourozenci a podobně).


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Novomanželská půjčka 2017

Na novomanželskou půjčku mají však nárok nárok nejen novomanželé, ale také osoby žijící ve společné domácnosti či samostatné osoby, starající se nejméně o jedno nezletilé dítě. Osoby, které o novomanželskou půjčku žádají, nesmí vlastnit žádnou nemovitost. Půjčky nabízí banky i nebankovní společnosti, a tak je z čeho vybírat. Podmínky mezi různými půjčkami se mohou značně lišit, a proto je třeba pečlivě zvážit, která půjčka se vyplatí.


Jak získat novomanželskou půjčku?

Zájemci o novomanželskou půjčku si nejprve vyberou společnost, u které o půjčku zažádají. Poté je nutné doložit všechny požadované dokumenty (doklady totožností, potvrzení o příjmu, atd.). V případě, že žadatelé splní veškeré podmínky, jim úvěrová společnost novomanželskou půjčku poskytne bez problémů.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web