Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Nové půjčky

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Nové půjčky 2017

Trh s půjčkami se neustále a každým rokem rozšiřuje o nové nabídky. Dnes si proto můžete sjednat nejrůznější typy půjček již doslova od pár korun až po několik milionů korun. Hlavními novinkami mezi půjčkami jsou půjčky krátkodobé, které se označují různými názvy. Proto se můžete setkat s označením jako rychlá půjčka, okamžitá půjčka, půjčka za minutu, sms půjčka či půjčka ihned. Tyto půjčky se vyznačují tím, že se jedná o menší částky až do 15 tisíc korun s krátkou dobou splatnosti do 30 dní.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Novým hitem jsou krátkodobé půjčky

Češi si právě tyto krátkodobé nové půjčky 2017 velmi oblíbili a jejich popularita neustále narůstá. Díky nim snadno vyřeší menší finanční potřeby, nečekané výdaje či nákup menší elektroniky a nemusí si přitom brát drahé úvěry, které by spláceli několik měsíců až roků. Za krátkodobou půjčku navíc zaplatí předem daný paušální poplatek, a tak si ještě před podpisem smlouvy mohou snadno spočítat, na kolik je taková půjčka opravdu vyjde.


Konsolidace půjček

Druhým hitem letošního roku jsou tzv. konsolidace půjček. Jedná se o spojení více úvěrových produktů do jednoho většího. V čem spočívá hlavní výhoda? Konsolidace půjček má výhod hned několik. V první řadě je tímto způsobem možné sjednotit půjčky, kreditní karty a kontokorenty. Dojde tedy ke zjednodušení administrativy. Jeden úvěr se hlídá mnohem lépe. Navíc se díky sjednocení ušetří za různé vysoké poplatky a dojde ke sjednocení úrokové sazby. Výsledkem je nižší měsíční splátka.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web