Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Nejlevnější pojistka na blbost

"Pojištění na blbost"

  •  Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  •  Široká škála limitů plnění
  •  Při online sjednání sleva 10 %

Spočítat cenu

Pojistka na blbost

Po zavedení nového občanského zákoníku se mnoho věcí změnilo. Velké změny zasáhly také pravidla vyplácení odškodného. Již rok neplatí, že osobní omluva má přednost, a peněžní satisfakce má přednost. O výši odškodného rozhodují soudy a částky se pohybují ve stovkách i milionech korun zejména v případech, kdy se jedná o újmu na zdraví s trvalými následky. Pokud chcete mít jistotu, že Vás případná škoda finančně nezruinuje, sjednejte si pojištění odpovědnosti za škody v občanském životě či z výkonu povolání.

Spočítat cenu



Nejlevnější pojištění na "blbost"

Tento typ pojištění odpovědnosti bývá často označování jako pojistka na blbost a nejedná se o nijak drahé pojištění. Cena pojištění závisí na volbě limitů pojistného plnění a v případě nejnižšího možného limitu je cena pojištění zhruba 500 korun. Limity pojistného plnění jsou následující:

Dle zákona zodpovídá za své činy každý občan ČR. Mezi typické příklady patří vytopení sousedova bytu, uklouznutí na chodníku před domem, pokousání psem, rozbití oknem dítěte a mnoho další.

V případě odpovědnosti za škody z výkonu povolání zodpovídá zaměstnanec za škody způsobené na majetku zaměstnavatele a to dle zákona až do výše 4,5 násobku svého průměrného měsíčního platu. Pojištění se tedy sjednává s pojistným limitem v této výši a stojí pár set korun ročně. Některé profese musí mít dokonce sjednané pojištění odpovědnosti ze zákona. Jedná se o odborné profese s vysokou mírou zodpovědnosti. Jsou to například:

Pojištění odpovědnosti nabízí všechny české pojišťovny. Nabídku nejvýznamnějších pojišťoven si snadno srovnáte na stránkách ePojištění.cz. Pojistku na blbost si zde sjednáte online a za velmi výhodných podmínek. Neváhejte a přesvědčte se sami.



Spočítat cenu





Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Cestovní pojištění po Evropě
za 1 Kč denně. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »



Mobilní web / Klasický web