Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Hotovostní půjčky online

Nemáte bankovní účet nebo jej nechcete uvádět, a přesto si potřebujete půjčit peníze? Sjednejte si hotovostní půjčku! Ačkoliv většina půjček je po vyřízení ihned odesílána na bankovní účet klienta, existují stále půjčky, které je možné získat ihned a v hotovosti. Tyto půjčky nabízí například nebankovní společnosti, které Vám peníze předají v hotovosti na domluveném místě nebo kurýrem. Půjčku si předtím vyřídíte stejným způsobem, ale zvolíte si osobní předání.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Hotovostní půjčky ihned

Hotovostní půjčky nabízí nejen nebankovní společnosti, ale také banky. V jejich případě si však pro půjčku musíte dojít osobně na pobočku. Problém je, že si nemůžete vybrat z několika nabídek, a sebou musíte mít připravené všechny nutné doklady včetně potvrzení o příjmu. To u nebankovních půjček neplatí, protože si je snadno sjednáte online.


Jak získat hotovostní půjčku?

Hotovostní půjčky Vám nabízíme také na našich stránkách, na kterých si můžete půjčky nejprve porovnat a potom okamžitě objednat. Porovnání je rychlé a nezávazné. Půjčku si tedy můžete, ale také nemusíte vybrat. Pokud ano a je pro Vás důležité předání v hotovosti, pak si nezapomeňte ověřit, že vybranou půjčku je možné obdržet také hotově.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web