Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Tesla
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Tesla?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Tesla, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Tesla


Tesla Motors, Ins. je nová společnost, která se zabývá výrobou elektromobilů od poloviny roku 2009. Pojmenována byla po slavném fyzikovi a elektro inženýrovi Nikolovi Teslovi.

Prvním elektromobilem byl Tesla Roadster a byl to právě on, kdo společnost proslavil. V letech 2008 až 2012 se prodalo více jak 2550 kusů v 31 zemích. Tento model se dnes již nevyrábí, nahradil jej nový model Tesla S, který se prodává od roku 2012. V plánu je již další model Tesla X, jehož vstup na trh je naplánován na konec roku 2014.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web