Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Suzuki
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Suzuki?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Suzuki, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Suzuki


Japonská automobilka byla založena v roce 1909 a její celý název zněl Suzuki Loom Works. Kromě vozidel se zabývá také výrobou motocyklů a lodních motorů. S výrobou motocyklů v podstatě začínala a tak není divu, že jako první uvedla v roce 1952 na trh motocykl Suzuki Power Free. První automobil byl vyroben a uveden na trh o tři roky později.

V 70. letech Suzuki expandovala také do zahraničí. V roce 1981 byla navázaná úzká spolupráce s General Motors a Isuzu. Další továrny staví Suzuki také v Kanadě, Indonésii, Indii, Pákistánu, Maďarsku, Egyptě a Číně.

V současné době je Suzuki 9. největším výrobcem automobilů na světě a v Japonsku je jedničkou. Dokonce produkuje větší počet než Mazda, Suzuki a BMW dohromady.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web