Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Subaru
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Subaru?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Subaru, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Subaru


Japonská automobilka Subaru byla založena v roce 1917 Čikuheiem Nakadžimou jako společnost zabývající se kromě výroby vozidel tak výrobou letecké techniky. Tou se Subaru zabývala až do konce druhé světové války. Právě toto propojením mezi automobilovou a leteckou technikou se výrazně odrazilo na kvalitě automobilů. Subaru patří k největším výrobcům automobilů s náhonem na všechna kola.


Značka Subaru patří k nejspolehlivejším automobilům s vynikajícím jízdními vlastnostmi na světě. Potvrzuje je to německý zkušební ústav TUV, který pravidelně vyhlašuje modely značky Subaru na prvních místech.


Typy vozidel Subaru

Subaru 1800
Subaru Exiga
Subaru Forester
Subaru Impreza
Subaru Justy
Subaru Legacy
Subaru Outback
Subaru Stationwagon
Subaru SVX
Subaru Tribeca
Subaru Vivio
Subaru XV
Subaru BRZ


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web