Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Seat
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Seat?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Seat, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Seat


Výroba vozů Seat vznikla na základě dohody vlády a skupiny soukromých investorů s automobilkou Fiat. Výsledkem dohody bylo založení společnosti Seat v roce 1950. První automobil značky Seat byl uveden na trh o tři roky později a šlo o model Seat 1400 A. Jedním z historicky nejúspěšnějších modelů byl maličký Seat 600, který ve Španělsku doslova způsobil automobilovou revoluci. Každý chtěl toto sympatické vozítko mít.


V 60. letech se Seat dostal na špičku automobilového průmyslu ve Španělku a postupně začal expandovat také do zahraničí. Na počátku 70. let se Seat dokonce dostal na osmé místo mezi evropskými výrobci automobilů. Po rychlém úspěchů následuje krize, ze které se Seat dostává až na konci 80. let. V následujících letech se Seatu opět podařilo vyšvihnout na vrchol. Přínosnou se také pro Seat stala spolupráce s úspěšnou automobilkou Vokswagen.

V současné době vyrábí Seat průměrně 2000 vozů za den a z toho jdou dvě třetiny na export převážně na evropský trh.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web