Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Nissan
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Nissan?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Nissan, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Nissan


Tato Japonská automobilka byla založena v roce 1911 pod názvem Kaishinsha Motocar Works. První vozidlo uvedla nová automobilka na trh o tři roky později a nazvala jej DAT podle počátečních písmen zakladatelů, kterými byli Den, Aoyama a Takuchi. Tato zkratka byla v roce 1918 použita také v novém názvu společnosti - DAT Motocar Co. Pro výrobu automobilů založili o několik let později novou společnosti, která se nazývala Nissan Motor Co.


Během druhé světové války byla činnost Nissanu pozastavana. Znovu se rozjela téměř okamžitě po skočení války v roce 1945. Nissan začal své automobily brzy vyvážet do zahraničí. Úspěšný byl v Americe, horší to bylo v Evropě, kde se nemohl dlouho uchytit. Nissan se ale nevzdal a v roce 1984 konečně oslavil úspěch postavením první továrny v Evropě a to ve Velké Británii.

Dnes již Nissan patří k oblíbeným vozů i na Evropském trhu. Prioritou Nissanu je především dokonalá technická část, kterou Nissan upřednostňuje nad vzhledem.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web