Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Kia
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Kia?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Kia, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Kia


Společnost Kia byla založena v roce 1944 původně jako specialista na výrobu ocelových trubek a částí jízdních kol. Původní název společnosti zněl Hyungsung Precision Industry. Ke změně názvu na Kia Industrial Company dochází roku 1952 poté, co firma vyrobila své první jízdní kolo.

V roce 1998 se stala součástí společnosti Hyundai, čímž vzniká skupina Hyundai-Kia Automotive Group. Cílem této skupiny je patřit do první pětky největších výrobců automobilů na celém světě.

V současnosti Kia produkuje ve svých 14 výrobních závodech více jak 1,4 milion vozidel za rok, které jsou vyváženy celkem do 165 zemí.

V Evropě a Blízkém východě je jejím výhradním zástupcem Kia Motors Europe se sídlem v německém Frankfurtu nad Mohanem. Odtud je řízeno dalších 32 regionálních zastoupení.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web