Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Honda
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Honda?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Honda, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Honda


Japonská automobilka Honda byla založena ve 30. letech minulého století. Její zakladatel Soichiro Honda proslul výrobou pístních kroužků. Zprvu se Honda orientovala na výrobu motocyklů. Podařilo se jí překonat nepříznivou ekonomickou situaci po druhé světové válce a postupně si vytvořila dobré jméno, díky kterému se její výroba rychle šířila po celém Japonsku.

K výrobě vozidel se Honda dopracovala teprve po patnácti letech od svého založení, ale skutečných úspěchů v této oblasti se dočkala až v 60. letech.

Důležitým mezníkem pro Hondu byl rok 1971, kdy začíná expandovat na americký (Honda Motoro Company inc.) a evropský trh (Honda Europe NV). Od 80. let patří Honda k vedoucím mezinárodním společností, které se mohou chlubit velmi vyspělou úrovni techniky. Nyní se Honda soustředí na čtyří klíčové oblasti - Japonsko, USA, Asii a Evropu.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web