Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Daewoo
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Daewoo?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Daewoo, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Daewoo


Tato jihokorejská automobilka byla založená 1967 Kim Woo-jungem. Zabývá se nejen výrobou automobilů, ale v jejím portfoliu najdeme také počítače, spotřební elektroniku, telekomunikační produkty, hudební nástroje či stavební materiál.

S výrobou vozidel společnost začala až v roce 1978 poté, co Kim převzal firmu Shinjin Motor. V roce 1983 se společnost přejmenovala na Daewoo Motor. Až do 90. let byla automobilka součástí skupiny General Motors, pak dochází k jejímu osamostatnění. Osamostatnění ale dovedlo Daewoo téměř k bankrotu a proto se v roce 2002 stává součástí koncernu Chevrolet. Dnes je značka Daewoo zachováná pouze na asijských trzích, ve světě se již prodávají pouze pod značkou Chevrolet.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web