Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Daewoo
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Daewoo?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Daewoo, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Daewoo


Tato jihokorejská automobilka byla založená 1967 Kim Woo-jungem. Zabývá se nejen výrobou automobilů, ale v jejím portfoliu najdeme také počítače, spotřební elektroniku, telekomunikační produkty, hudební nástroje či stavební materiál.

S výrobou vozidel společnost začala až v roce 1978 poté, co Kim převzal firmu Shinjin Motor. V roce 1983 se společnost přejmenovala na Daewoo Motor. Až do 90. let byla automobilka součástí skupiny General Motors, pak dochází k jejímu osamostatnění. Osamostatnění ale dovedlo Daewoo téměř k bankrotu a proto se v roce 2002 stává součástí koncernu Chevrolet. Dnes je značka Daewoo zachováná pouze na asijských trzích, ve světě se již prodávají pouze pod značkou Chevrolet.


Typy vozidel Daewoo

Daewoo Espero
Daewoo Evanda
Daewoo Kalos
Daewoo Lanos
Daewoo Leganza
Daewoo Matiz
Daewoo Nubira
Daewoo Racer
Daewoo Tacuma
Daewoo Tico


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web