Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Chrysler
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Chrysler?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Chrysler, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Chrysler


Americká automobilka Chrysler Corporation byla založena roku 1925. Název získala po svém konstruktérovi a zároveň manažerovi Walteru P. Chryslerovi. První model pod touto značku Chrysler Six byl vyroben ještě o rok dříve a bylo velmi úspěšné. Prodalo se jej na 32 tisíc exemplářů, díky čemuž se Chrysler vyšvihl na pátou pozici.


Ve 30. letech se Chrysler snažil o výrobu vozidel, pro které byly typické aerodynamické tvary. Zákazníky však nenalákaly a hrozící krize byla překonána díky levnějším značkám Plymouth a Dodge, která tehdy patřily Chrysleru.

Do Evropy poprvé proniká Chrysler v 60. let prostřednictvím koupě podílu v třech různých automobilkách. Nebyl příliš úspěšný a v 70. letech byl tento podíl nucen prodat. Podruhé tak činí v 90. letech, kdy v závodě Magna-Steyr v Rakousku začala výroba modelů Chrysler Voyager a zejména Jeep Gand Cherokee, který se dokonce vyrábí dodnes.

V roce 1998 došlo ke spojení Chrysleru s koncernem Daimler, které ale nebylo příliš úspěšné. Chrysler tak byl znovu prodán a v roce 2007 se novým vlastníkem stal Cerberus Capital Management. Do této skupiny patří také Dodge a Jeep.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web