Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění BMW
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro BMW?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo BMW, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění


O firmě BMW


BMW vznikla v roce 1916 pod názvem Bayerischen Flugzeugwerke (Bavorské letecké závody) za účelem výroby motorů pro vojenská letadla. Po první světové válce roku 1922 se společnost přejmenovala na Bayerischen Motoren Werke (Bavorské motorové závody) a začala se orientovat na výrobu lodních a motocyklových pohonných jednotek.

V roce 1928 BMW koupila továrnu Dixi v Eisenachu, kde byli vyráběny anglické Austiny Seven. Právě zde vznikly první vozidla značky BMW, z nichž nejslavnějšími byly modely 327 a 328.

Druhá světová válka způsobila krizi, stejně jako u řady dalších výrobců vozidel, a výroba byla plně obnovena až v roce 1952. První vozidlo zde vyrobené bylo BMW 501. BMW rovněž přichází na trh se sportovními vozy 507.

Po válce se zároveň zvedla poptávka po levnějších a menších vozech. BMW na tuto poptávku reagovalo výrobou dvoumístných vozů Isetta, který působil spíše jako zastřešený motocykl. Novější typ Isetta 7


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web