Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Finské půjčky

Finské půjčky

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Rychlá finská půjčka

Finská půjčka je menší půjčka, která je známá také pod označením SMS půjčka. Jedná se tedy o půjčku, která patří mezi krátkodobé úvěry. Ty se vyznačují výši půjčky nejvýše do 15 tisíc korun a dobou splatnosti do 30 dní. Finská půjčka je tedy vhodná pro případy, kdy potřebujete pár tisíc korun na uhrazení nečekaných výdajů či na nákup drobného zboží.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Finská půjčka online

Finskou půjčku si jednoduše sjednat online. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách a od té chvíle můžete využívat půjčku opakovaně. Vždy však můžete mít pouze jednou půjčku, nikdy ne více naráz. Jakmile půjčku splatíte, můžete si vzít další. Za půjčku nezaplatíte žádný vysoký úrok, ale pouze jednorázový poplatek ve výši několika desítek korun v závislosti na výši půjčky.


Finské půjčky - srovnání

Nabídku finských půjček si můžete srovnat také na internetu. Snadno si tak zjistíte, které z nabídek je pro Vás nejvíce výhodná. Porovnávejte nejlépe všechny kritéria od výše úroku, přes RPSN, poplatky, sankce i dobu splatnosti. Neznalost podmínek není vhodná a může být příčinou dalších problémů.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web