Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Bezhotovostní půjčka

  •  Nezávazné a bezplatné porovnání zprostředkovatelů půjček.
  •  Najdeme Vám, kde si půjčit nejvýhodněji.
  •  Možnost okamžitého poskytnutí půjčky.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)

Bezhotovostní půjčka

Jak si správně vybrat půjčku a přitom neudělat chybu? Nabídka půjček je v současnosti přece velmi široká a poskytovatelů jsou desítky. Přitom zdaleka ne všichni z nich jsou seriózní a féroví poskytovatelé půjčky. Největší problémy bývají s nebankovními půjčkami, které jsou často zneužívány neseriózními lidmi. Proto je důležité řešit půjčky pouze s ověřenými společnostmi, které mají důvěru široké veřejnosti.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)Co je to bezhotovostní půjčka?

Půjčky můžeme dělit z několika hledisek. Jedním z nich je způsobe předání peněz. V současné době je nejčastěji využívaným způsobem zasílání peněz na bankovní účet, a proto hovoříme o bezhotovostních půjčkách. Lidé, kteří vlastní účet nemají nebo jej nechtějí uvádět, však stále mají využívat i hotovostní půjčky.


Výhody bezhotovostní půjčky

Hlavní výhodou u bezhotovostních půjček je rychlost vyřízení a také pohodlí. Není nutné domlouvat osobní schůzky a vše je možné vyřídit z domova. Stačí vyplnit a odeslat žádost. Poté si počkat na schválení půjčky. Jakmile k tomu dojde, peníze jsou Vám odeslány na účet. Pokud máte navíc stejnou banku jako poskytovatel půjčky, budete mít peníze na svém účtu během pár minut.

Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu Úspory.cz)


Mobilní web / Klasický web